INFORMACE

PRO SPONZORY

Pro více informací mě kontaktujte emailem.
Jelikož je ANCARY dlouhodobá škála více oblastí nejen v kultuře Knih, Her a Filmů, projektů fantazie i ostatních propojených skutečností. Je vítaná dlouhodobá a pouze férová spolupráce. ANCARY není pouhá kniha a projekt budoucí VR Hry či filmů. Ale je to také něco, co má pomáhat nám lidem, a předávat vše krásné naším srdcím. ...To proto je zde tolik o přírodě, ale i o přátelství, a samozřejmě fantazii, duelů i chalengů všech možných i nemožných druhů. Jaké by vás možná ani nenapadli. Mimo Lásku zdejších Hrdinů Uvnitř 

Proto vítáme spolupráci na delší dobu i více jak jen 10 let.
Časem tato společnost celá vyroste a dostane se do světa knih po celém světě, her i filmů. Kde začne pomáhat i více nemocným a chudým, slabým ale i těm kde nejvíce Humanitární Pomoc Ze Všech Míst Světa Potřebují!

Proto ANCARY VNIZKLA
"Nestačí jen Empatie, musíme začít i Pomáhat, pokud chceme něco změnit.
To je skutečná cesta lásky a bílých holubic svobody, ... Dyplomacie i Míru"PRO GRAFIKY A HUDEBNÍKY

• Jelikož ®ANCARY & ®RYBORANDIA míří do světa her. MMORPG VR i Clasic, aby měl hráč možnost vybrat si a prožít si tak příběh uvnitř i venku, jak On Chce. Tak nabízím dlouhodobou spolupráci i na celý život. Klidně i pro vaše děti, protože ANCARY není název hry, ale něčeho mnohem většího ♥ =)
Projekt MMORPG HRY chceme spustit kolem roku 2022 z finančních důvodů. Zajímá nás hlavně Kvalita Hry i unikátní vlastní grafiky a celkového dokonalého zpracování úkolů i příběhu. TÝM, Společná Sehraná Cesta pro něco tak krásného co tu ještě nebylo, aby se hráči světa mohli bavit klidně celý život, a jednou se zúčastnit i Velkých Turnajů, Jak To Každá Správná Hra Má Mít

• A jelikož ANCARY má být i společností více her a nápadů všech lidí světa, kteří se k nám chtějí třeba přidat a svůj nápad jako knihu, hru i třeba jako film, dovést do konce. Kde tady u nás budou mít možnost začít a jít s námi dál, tak tu vzniká v budoucnu i vazba a spojení mezi dalšími tvůrci a zakladateli.

Máme ale jedno velké pravidlo!
ANCARY je předzvěstí míru, kde svět funguje i bez zla, a nenachází se v něm zlé věci. Ale ba na opak, učíme ty temné, prý "zlé" jak být světlem také, aby měli svoji podstatu nějakou také, ale ne vraždivou. ...Hledáme světlo i v temnotě, protože Stín je součástí Života. A v létě je Stín tím nejvíce krásným a milým místem na zchlazení. Stejně jak Noc Darem snů a spánků. Každý začínající co by se k nám jednou chtěl přidat, se musí tuto cestu naučit už sám. Mohu nabídnout jen rady a informace, stačí mě jen napsat zprávu ať jsem kde jsem nebo ať dělám cokoli ;')

U nás neplatí pravidlo: "Nemůže být bez zla dobro." "Bez toho zlého nepoznáš to dobré."
U nás platí: "Může to jít i jinak." "Když znáš to dobré, můžeš poznat i lepší, najít něco nové, Vytvořit To."


Sen Ancary je takový, že nabídne propojení herního světa uvnitř života fantazie jak PC tak i Konzolím, aby si mohli konečně hráči vyzkoušet mezi sebou zasoupeřit. Kde je jen na nich zda uchopí klávesnici a myš, ovladač, nebo brejle. Možnost má každý a je jen na Vás, co Nám ukážete. (( Možnost pro nejlepší se stát testerem, vývojářem Umělé inteligence, levelů i obtížností a mnohem víc ... Cesta je ten život který si sám Tvoříš přece 3;) ))

"TVOŘIT JE VÍCE JAK NIČIT"


.

PRO PŘEKLADATELE

Protože chceme nabídnout Knihy ale i vše ostatní Celému Světu. Jsou zde vítaní všichni překladatelé na jakékoli jazyky. Předností je samozřejmě Angličtina, Ruština, Japonština, Arabština, Němčina a všechny ostatní jazyky.

Pozor: Jako autor ANCARY díky nabytému "skillu" v každodenním psaní. Kde na prvním místě je vždy a vždy bude KVALITA PŘÍBĚHU ŽIVOTA FANTAZIE. Stíhám psát až 10 Knih za rok. Je to díky neustálé práci, která mi propůjčuje tuto schopnost. ...5 knih ANCARY a 5 knih RYBORANDIA. Nabízím tak proto spolupráci na celý život, kde můžete růst spolu se mnou i s námi. Vzniká tu možnost vždy pro 2 překladatele jednoho jazyka. Pokud by tu nebyl však jeden který by dokázal za rok překládat 10 knih. Ten "skill" roste i z vaší překladatelské strany. Platí to tak ve všem.


PRO VŠECHNY BLIŽŠÍ A OSTATNÍ INFORMACE MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE EMAILEM NEBO NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ. JELIKOŽ SE JEDNÁ O DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI TAK SI PROSÍM SKUTEČNĚ SPRÁVNĚ ROZMYSLETE JESTLI SE CHCETE PŘIDAT. ...JSEM ZATÍM JEDINÝM INVESTOREM, JAKO ZAKLADATEL I AUTOR, TAK NABÍZÍM SPOLUPRÁCI PROFESIONÁLŮM UŽ I TEĎ, DŘÍVE NEŽ SE VŠE SPUSTÍ. PROTO MUSÍTE ROZUMĚT ŽE NE VŠE JE TEĎ HNED, I KDYŽ TVOŘÍM A PÍŠI RYCHLOSTÍ TAKOVOU JAKOU NESTAČÍ NĚKTEŘÍ ANI ČÍST,... BODEJĎ BY NE KDYŽ ŽIJI TADY I TAM ;)

:TÍMTO VÁM VŠEM DÁVÁM MOŽNOST, A VŽDY MÁM 100% ZPĚTNOU VAZBU. TO JE MÉ JMÉNO:


*All copyrights of the Authors in internet are protected 

FOR ®AUTORS IN INTERNET

All copyrights of photos and images, copyrighted works of the Authors, are protected by copyright. They are nowhere published and are not sold under ANCARY. ... For more information on cooperation or other, please contact me on my Email -> here <-

Thank you for everything, and I wish you successful and great time.

PRO ®AUTORY V INTERNETU

Všechna autorská práva fotek a obrázků, grafických děl Autorů, jsou chráněny autorským právem. Nejsou nikde jinde zveřejňována a také nejsou pod ANCARY nikde prodávaná. ...Pro více informací pro spolupráci nebo i jiné mě prosím kontaktujte na můj Email -> zde <-

Děkuji za vše, a přeji úspěšný a skvělý čas.


Daniel Fux - Spisovatel Dračí Fantazie / Všechna práva Psaní: ®ANCARY ®RYBORANDIA Vyhrazena // *All copyrights of the Authors in internet are protected
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!