. ♦ .
TVŮRCE ANCARY

Můj Příběh je MAGIE,... Ale i Život Fantazie

- TURNAJ I HUMANITA -

PRÁCE:

Jsem Autorem a Zakladatelem Nové Generace Knih třetího tisíciletí. Knihy Života, které využívají hodně přítomnosti uvnitř života fantazie, tam hrdinů, ale také klasické přímé řeči. "Zkrátka normálka mluvení a tak." To znamená i nespisovný jazyk, vlastní mluva i nářečí nebo takové to své vyjadřování. Kde spisovnost jazyka nenabízí takovou rozmanitost a škálu slov. Jak život má i v naší skutečnosti když se mezi sebou bavíme tam venku.

Knihy života jsou dalším článkem a kapitolou umění, mezi Fantazií, Animem i MMORPG a také Klasickou Knihou. (To díky přímé řeči a přímému dějství. I mimo nový druh maleb, kde se v ukázce I. Knihy ANCARY: Zrození Vědmy, můžete podívat už i tady na internetu co je tím myšleno.)

...Toto jméno si vysluhují i díky tomu že v nich nenajdete války ani to velké zlo které znáte. Musíte v nich hledat aby jste pochopili že dobro je stejně mocné na Příběh, ne li Mocnější, jak to druhé. Stačí se jen do života fantazie těchto knih dostat. ... Mají hloubku a emoce silného příběhu větší jak to co znáte. Ano, stejně jako půvab přírody a silného čarokrásna kouzel i elixírů a dalších zázraků magické neuvěřitelné přírody.

ŽIVOT:

Narodil jsem se na krásném místě přírody, lesů, skal i kopců, ale také i vody a blízkých hor. Kdysi bájných močálů a bažin, jednoho nemalého Lesa Světlušek a Lesních tvorů, kterých tam dnes již už celý počet není. Ale jejich kouzlo s kouzlem přírody přetrvává. V nás ale i v tím co děláme pro ně i nás. ...Žiji tady už nějaký ten rok, i když jsem velmi mladý, a stále se mi líbí zdejší příroda a krása našich krajin. A právě tato Příroda v zapadlých částech mě hlavně inspirovala. Stejně jako potom srdce které v ní vyrostlo. ...Za nocí a nočních úplňků v tichu večera kouzelná. Za rána překrásná v odrazech lesních ros, podobajících se slzám matky života. A v odpoledních letních hodinách oranžová a prozářená jako každá duše toužící po Dokonalém Světě .


Důvodů začít psát tuto krásnou knihu ANCARY, a potom i RYBORANDII a další, což více neprozradím. Byl už jasný! ...Láska Přírody Musí Jít Dál. Jak by jsme chtěli žít bez ní, když i stroje vznikli z přírodních materiálů a minerálů. ...Vše se dá vrátit když je hlava dost silná a začne s tím aspoň jako první. ... Nestačí jen empatie, ale chce to i skutky a činy přírody i humanity. To je cesta Skutečného Života 


Těmto Snům, které se stávají skutečností se věnuji již od mala, od svých 5-ti, kdy jsem dělával dříve Vypravěče a kreslil všelijaké světy a mapy kouzelných říší i světů. Pomáhal všem tvorům přírody, krmil lesní mravence a napomáhal starým babičkám. Ale také se snažil pomoci i v těžkých situacích. Proto vám píši i tady, Vzpomeňte si na to co máte rádi, na to co vás baví a umíte to, a dejte se za touto cestou .. Může Vás  i bavit. I klidně celý život. Když pochopíte že trpělivost, je skutečným darem s touto vaší schopností, která roste stejně jako vy i čas sám. Ať už si vzpomenete kdykoli. Může to být cokoli. ... ;) =) ;) ... Rodina i Štěstí. Psaní nebo Sport. Turnaj nebo i Práce jako Kuchař či Zedník, Programátor ale i Bankéř. ...Jen tam jít .

..

.

.

.

.

.

.

..

... Má myšlenka je vrátit tyto krajiny za pomocí projektů zpět a vytvořit i nové. Za pomocí Zlata i Dobrých Lidí
A Vytvořit tak Unikátní Umění. Přírodu Naší Planety a Potom i Měsíce.

NA VŠÍM ZÁLEŽÍ


Milky Way

Humanitární Projekty 3. až 4. Tisíciletí: (Projekt Zelený Vesmír)
Atmosféra se tvoří Lesem a Vodou (Přenáší se Rakety a BIO bomby)

Lesní Měsíc u Země •
Zelená a Modrá Planeta Země •

• Divoká Djungle Marsu
• Zelená a Modrá Venuše Lesů a Živých Hologramů   

Projekt, kde se musí mnohem více nastartovat Raketový Průmysl a Vesmírné Technologie.
Aby se předešlo katastrofám, musíme nabídnout HOLOGRAFICKÁ Těla a Vytvořit První takové světy za pomocí alternativních zdrojů, slunce a energie blesků. Kde budou moci nejen hráči přejít do takového světa, jen za pomocí Virtuální Reality a Hologramů.

Informovanost a Pomoc tvoří správnou cestu Civilizace. Jednota planety Země urychluje tvorbu nových Holo Světů ...My první musíme být u toho a Změnit se
Cílová stanice života která vyřeší reprodukční cyklus Lidí je Kyslík ve Vesmíru - Vítězství Civilizace!


Daniel Fux - Spisovatel Dračí Fantazie / Všechna práva Psaní: ®ANCARY ®RYBORANDIA Vyhrazena // *All copyrights of the Authors in internet are protected
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!