II. KNIHA
KOUZLA A ŠÍPY

Tato druhá kniha se odehrává ze začátku někde jinde. Je to v místě království Kyrandie, o kterém se tak v prvním příběhu hodně mluví a kam také naše dvě hrdinky Raybeam a Sniu i se svými přáteli míří. Vesničky, žlutá pšeničná pole, prašné cesty kolem luk a starých mlýnů, kde dobří lidé s kouzelníky pracují a mají obyčejný den, jako obvykle, ni neruší. Tedy až na to, pokud je neděsí Černý Měsíc či zatoulaný Temný.

Ale nadmagické záležitosti, krajiny i takto zapomenuté a neznámé, i zde budou mít své místo. Starý svět velkého lesa Grentodyr Lores totiž stále nebyl celý prozkoumaný a taková magická místa se objevují na mapách skoro až i sami od sebe. Není se čemu divit, staré jazyky z historie si už mnozí nepamatují a luštit takové runy z map není vůbec lehké, pokud se však najdou. A to může jít i o místo za humny nedaleko vesničky. Prý za to mohou magické jevy a přírodní zázračné úkazy, které vždy každého cestovatele i místního svedou z cest, aby třeba takové krajiny nikdy po stovky let nenavštívil. Holt, zázraky se tu dějí už běžně, ale na to jsme my místní sedláci už zvyklí. Život jde zkrátka dál!

Jedinečné na tomto druhém díle je, že je současně i dílem prvním, pokud chcete. Můžete si proto svůj začátek sami vybrat. Zde začínáme s hrdinou, mladým kouzelníkem Dayenem, který objevuje Mluvící Zlatý Meč! Začíná se učit úplně novým kouzlům, trikům a i dalším věcem a samozřejmě zde potká dalšího člena budoucí skupiny. Slýchá světem příběhy o Raybeam a Sniu, nak terou se stovky let čekalo, jak zní prastará legenda, a aniž by si to uvědomoval, pomaličku míří k nim!

Co vše se zde ale odehraje a koho zde ještě potká, to už se dočtete uvnitř své knihy. A že toho bude! Turnaj, o kterém se tak hodně mluví, totiž teprve Začíná!!!

II. BOOK
SPELLS AND ARROWS

This Second Book takes place, but somewhere else. Villages, yellow wheat fields and paths around meadows and mills. What is unique about this second volume is that it is also the first volume at the same time. Since we start here with the hero Dayen, who discovers the talking sword Excalibur and begins to learn new spells, and everything goes for the first time here. That's why it's up to you whether you start your journey the pilgrimage of heroes right here. You can choose your start. And don't worry, Dayean and his friend Excalibur won't be here alone. ...Who knows, maybe they'll even meet Raybeam and Sniu here.

CZ ukázka

ENG trailer

// ®© Daniel Artuš Lorenc Fux - Spisovatel Dračí Fantazie // *Všechna práva psaní ®ANCARY ®RYBORANDIA ®Vínová Doba, ®© Vyhrazena a Chráněna //
// ®© Daniel Artuš Lorenc Fux - Writer of Dragon Fantasy // *All Rights of Writing 
®ANCARY ®RYBORANDIA ®Wine Age, ®© Reserved & Protected //
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!