II. KNIHA
KOUZLA A ŠÍPY

Tato Druhá Kniha se odehrává ale někde jinde. Vesničky, žlutá pšeničná pole a cesty kolem luk a mlýnů. Jedinečné na tomto druhém díle je ale to, že je současně i dílem prvním. Jelikož zde začínáme s hrdinou Dayenem, který objeví mluvící meč Excalibur a začne se učit novým kouzlům, a tak jde zde vše poprvé. Proto je jen na vás, zda svou pouť hrdinů začnete právě tady. Můžete si svůj začátek vybrat. A nebojte, nebude zde Dayean a jeho přítel Excalibur sám. ...Kdo ví, třeba se zde setkají i s Raybeam a Sniu.

BOOK .II
SPELLS AND ARROWS

This Second Book takes place, but somewhere else. Villages, yellow wheat fields and paths around meadows and mills. What is unique about this second volume is that it is also the first volume at the same time. Since we start here with the hero Dayen, who discovers the talking sword Excalibur and begins to learn new spells, and everything goes for the first time here. That's why it's up to you whether you start your journey the pilgrimage of heroes right here. You can choose your start. And don't worry, Dayean and his friend Excalibur won't be here alone. ...Who knows, maybe they'll even meet Raybeam and Sniu here.

CZ ukázka

ENG trailer

Daniel Artuš Lorenc Fux - Spisovatel Dračí Fantazie / *Všechna práva psaní ®ANCARY ®RYBORANDIA ®Vínová Doba, Vyhrazena a Chráněna //
Daniel Artuš Lorenc Fux - Writer of Dragon Fantasy / *All Rights of Writing 
®ANCARY ®RYBORANDIA ®Wine Age, Reserved & Protected  //
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!